Ogrodowe ogrzewacze gazowe

Jak ogrzać ogród zimowy?

Jak ogrzać ogród zimowy?

Jak ogrzać ogród zimowy?

Zbliżający się coraz bardziej sezon jesienno-zimowych mrozów to okres, w trakcie którego użytkowanie ogrodu zimowego nie jest możliwe bez odpowiedniego ogrzewania. Z tego też powodu zarówno w przypadku tarasów, altan, werand czy ganków będących częścią prywatnej posesji, jak i też restauracyjnych ogrodów zimowych trzeba pomyśleć o odpowiednim ogrzewaniu. Ze względu na to jak wiele rozwiązań w tej kategorii dostępnych jest obecnie na rynku, postanowiliśmy przygotować krótki poradnik, w którym skupimy się na tym jak ogrzać ogród zimowy w estetyczny i niewymagający dużych nakładów finansowych sposób.

Czy gazowy kominek Madera sprawdzi się w roli takiej jak ogrzewanie do ogrodu zimowego?

Zasilany czystym propanem lub mieszanką propan-butan kominek Madera to świetny sposób na podniesienie temperatury w ogrodzie zimowym, który w przeciwieństwie do rozwiązań takich jak parasole czy lampy grzewcze wygrywa pod kątem eleganckiej i nowoczesnej estetyki. Udekorowane i zabezpieczone szybami z hartowanego szkła palenisko doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak:

  • restauracje, kawiarnie, kluby, bary, hotele, pensjonaty itp.
  • altany, werandy, ganki, balkony, tarasy, loggie itp.
  • namioty, pergole i częściowo zadaszone pomieszczenia zewnętrze 

Warto zwrócić tu uwagę, iż na tle pozostałych rozwiązań w kategorii ogrzewanie do ogrodu zimowego kominek Madera wyróżnia się także pod kątem niezwykle efektywnego sposobu dystrybucji energii cieplnej, która rozprowadzana jest równomiernie w czterech kierunkach na dwóch poziomach. Zdawać by się mogło, iż większość ciepła emanuje tu z hartowanych szyb, ale dzięki przemyślanej konstrukcji jest ono rozprowadzane dodatkowo także na wysokości ergonomicznego daszku. Warto zwrócić też uwagę na przewagę, jaką zapewnia mobilna i zabezpieczona przed działaniem korozji konstrukcja Madera.

Ile kosztuje ogrzewanie ogrodu zimowego gazowym kominkiem Madera?

W kwestii takiej jak ogród zimowy ogrzewanie jest jednym z potencjalnie najwyższych wydatków. Z tego też powodu przy wyborze optymalnego rozwiązania warto upewnić się, czy jest ono dostatecznie mobilne lub wydajne. Zewnętrzny gazowy kominek Madera zasilać można łatwo i tanio przy pomocy 11-kilogramowych butli z czystym propanem lub mieszanką propan-butan. W takim scenariuszu ogrzewanie ogrodu zimowego kosztuje zaledwie około 2-3 złote na godzinę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *