Ogrodowe ogrzewacze gazowe

Jaki ogrzewacz tarasowy na gaz?

Jaki ogrzewacz tarasowy na gaz?

KLIMAT TWOJEGO MIEJSCA – JAKI  OGRZEWACZ TARASOWY NA GAZ  ?

Kominki – ogrzewacze gazowe, ogrzewacze tarasowe  powstały, aby dostarczać ciepło tam, gdzie jest ono potrzebne jedynie doraźnie  – np.:  w altanach, na tarasach domków letniskowych , ogrodach zimowych , czy w kawiarnianych i restauracyjnych ogródkach. Oprócz ciepła oferują nam  również niezrównane piękno płomieni oraz romantyczne światło. Ocieplają i tworzą niezwykły klimat . Ogrzewają i pozwalają wydłużyć czas spędzany na świeżym powietrzu. Jednocześnie są bardzo czyste – nie emitują dymu, nie wytwarzają też popiołu i nie iskrzą. Są więc bezpieczne i ekologiczne .

Klasyczne ogrzewacze, zasilane na butlę  nie wymagają  podłączenia do prądu, są doskonale przestawne i wolnostojące . To ich wielka zaleta – łatwo je ustawić w dowolnie wybranym miejscu, przenieść (a także przewieźć samochodem) w zależności od potrzeb, a także schować na okres , w którym  nie będą używane. Warto nabyć również pokrowiec pozwalający zabezpieczyć nasze urządzenie przed zabrudzeniem w czasie gdy nie jest używane .

Ogień w ogrodzie – dzięki ogrzewaczom tarasowym

Dziś prawdziwymi farciarzami możemy nazwać tych, którzy posiadają domy z ogrodami, najlepiej położone z dala od miast . Mają oni możliwość odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu, zrobienia grilla czy przyjęcia dla znajomych i rodziny. Aby czas spędzony na świeżym powietrzu był jeszcze przyjemniejszy, pełen relaksu i miłych doznań, coraz popularniejsze staje się zastosowanie  odpowiedniej oprawie w postaci ognia w ogrodzie, który może mieć wiele „ oblicz ”. Ogrzewacz tarasowy zasilany gazem ogrzewa w chłodne dni i wieczory oraz relaksuje i uspokaja swymi falującymi  jak ocean płomieniami. Ogrzewacz ogrodowy na gaz oprócz walorów praktycznych i rekreacyjnych posiadają też te czysto estetyczne. Tworzą niepowtarzalny klimat i atmosferę dzięki którym czas spędzony na powietrzu będzie jeszcze większą przyjemnością . Ogień inspiruje i emituje niepowtarzalną energię co poprawia nam nastrój i stanowi antydepresyjny element korzyści płynących z bezpiecznego otaczania się płomieniami . Wypoczynek w takim otoczeniu jest niezwykle przyjemny i daje wiele radości a my możemy się poczuć jak na południowej wyspie.

Nowoczesne wolnostojące ogrzewacze gazowe

Wolnostojące ogrzewacze tarasowe. które znane są jako: ogrzewacz na taras, zewnętrzny ogrzewacz gazowy, ogrzewacz tarasowy z butlą gazową, cieszą się w Polsce rosnącą popularnością.  Duży wybór urządzeń oraz łatwość w obsłudze, w połączeniu z niskimi kosztami utrzymania oraz niewielkim nakładem pracy, potrzebnym do uruchomienia ogrzewaczy sprawiają, iż na rynku odnotowano spadek sprzedaży kominków zasilanych drewnem, na rzecz nowoczesnych wolnostojących ogrzewaczy gazowych. Ogrzewacze tarasowe dzięki wykorzystaniu gazu są bezpieczniejsze , ekologiczne i tańsze . Można je samodzielnie i szybko uruchomić w dowolnym miejscu naszej otwartej lub częściowo zamkniętej przestrzeni rekreacyjnej.

 

Jeną z najnowszych propozycji na rynku  jest kominek – ogrzewacz gazowy MADERA SMARTKOMINKI .

 

ATUTY GAZOWEGO OGRZEWACZA TARASOWEGO – KOMINKA MADERA SMARTKOMINKI  :

  • WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA 

  • NISKA WAGA

  • UNIKATOWA NATURALNA LAWA WULKANICZNA W PALENISKU

  • WYSOKA WYDAJNOŚĆ CIEPLNA ( 8 KW)

  • W PEŁNI PRZENOŚNY I MOBILNY

  • NISKI KOSZT EKSPLOATACJI

  • KONKURENCYJNA CENA 

Ogrzewacz tarasowy i balkonowy  MADERA SMARTKOMINKI   ma za zadanie podnieść temperaturę powietrza w swoim bezpośrednim otoczeniu, tak żeby nawet zimą można było komfortowo i z przyjemnością  spędzić czas na dworze. Wokół powstaje delikatnie podświetlona i ciepła przestrzeń która pozwala nam cieszyć się i relaksować na powietrzu. Stanowi on jeszcze jeden element dekoracji balkonu lub tarasu , ogródka . Design wprowadzający naturalny ogień do naszego otoczenia stał się dziś najmodniejszą formą dekoracji i wyróżnienia naszej przestrzeni .To wszystko sprawia, że wieczorne spotkanie na tarasie lub balkonie będzie odbywać się w niezwykłej klimatycznej atmosferze. 

Użytkowanie gazowego ogrzewacza tarasowego

KOMINEK MADERA SMARTKOMIKI jest zasilany z butli gazowej co wpływa na wygląd urządzenia. W dolnej obudowanej części ogrzewacza tarasowego – szafce  umieszcza się butlę z gazem (11 kg). Nad butlą znajduje się element palnika obudowany hartowanym  szkłem z metalową obudową – daszkiem . Tu emituje się  światło i ciepło w otoczeniu naturalnej lawy wulkanicznej . Płomień i moc grzewcza jest regulowana dzięki wbudowanemu panelowi sterującemu , który pozwala automatycznie odpalać płomień i łatwo regulować jego poziom . Na szczycie znajduje się metalowy daszek chroniący urządzenie przed deszczem, stąd często urządzenia te nazywa się parasolem grzewczym.

Kominek wyposażony jest kółka, więc można go łatwo przesuwać, aby ustawić w odpowiednim miejscu. Urządzenie jest też wyposażone w zabezpieczenie czujnikiem , który po przechyleniu / przewróceniu kominka odcina dopływ gazu.

Kominek MADERA SMARTKOMINKI jest więc bezpieczny w użytkowaniu .

Montaż gazowego ogrzewacza jest niezwykle łatwy.

Wszystkie niezbędne elementy służące do uruchomienia urządzenia znajdują się w komplecie. Jedynie butla gazowa nie jest częścią zestawu.

Szczegółowa instrukcja obsługi w języku polskim, wskazuje nam  kolejne, niezbędne  do przeprowadzenia czynności , które pomogą nam bezpiecznie uruchomić kominek i cieszyć się nowym nabytkiem .

 

Zmień klimat Twojego ogródka, tarasu , balkonu –  korzystaj z zalet ogrzewacza tarasowego MADERA , ogrzej się i stwórz niepowtarzalny klimat miejsca . 

Jaki ogrzewacz tarasowy na gaz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *