Promienniki LUXEVA

Promienniki na podczerwień Luxeva  to innowacyjne rozwiązania do efektywnego ogrzewania. Promienniki te wykorzystują nowoczesną technologię podczerwieni, dostarczając skuteczne źródło ciepła o wysokiej efektywności energetycznej. W naszym asortymencie oferujemy różnorodne modele, zapewniające szybkie i ukierunkowane ogrzewanie, idealne do domu, tarasu czy nawet zastosowań przemysłowych.

Dzięki technologii podczerwieni, nasze promienniki minimalizują straty energii, zapewniając efektywne i oszczędne rozwiązanie do podgrzewania wybranych obszarów. Posiadamy różne warianty, takie jak naścienny, sufitowy, podłogowy, dostosowane do różnych potrzeb użytkowników.

Oferujemy różne moce i style, zapewniając zróżnicowane opcje dostosowane do konkretnej przestrzeni i estetyki. Wybierając promienniki na podczerwień Luxeva z naszej oferty, inwestujesz w nowoczesne źródło ciepła, które nie tylko doskonale spełni funkcję grzewczą, ale także wprowadzi nowoczesny design do Twojego otoczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem promienników na podczerwień, gdzie komfortowe i efektywne ogrzewanie idzie w parze z nowoczesnym designem.

 

PROMIENNIKI CIEPŁA (OGRZEWACZE) NA PODCZERWIEŃ Z FILAMENTEM WĘGLOWYM – LUXEVA

Nasza firma PHU TOP SERVIS jest wyłącznym przedstawicielem firmy LUXEVA (luxeva.com.tr) na terenie Polski.

LUXEVA to wysokiej jakości producent promienników węglowych na podczerwień z siedzibą w Stambule w Turcji. Grzejniki węglowe LUXEVA zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wydajność i jakość oraz redukcję kosztów użytkowania. Grzejniki LUXEVA są eksportowane do 34 krajów, w tym do Niemiec, Włoch i kilku innych krajów europejskich.

LUXEVA Smart Heater to nowa rodzina produktów, którymi można sterować za pomocą aplikacji mobilnej LUXEVA na iOS i Androida przez Wi-Fi.

LUXEVA rozpoczęła swoją działalność w branży grzewczej w Stambule. LUXEVA, młoda, dynamiczna i posiadająca duże doświadczenie firma, urosła w siłę dzięki wieloletniemu doświadczeniu badawczo-rozwojowemu. Fakt, że produkty są wydajne, estetyczne, ergonomiczne i ekologiczne przyciąga uwagę na rynkach Europy, Afryki i Dalekiego Wschodu. LUXEVA uważnie śledząc rozwój branży, aby jeszcze bardziej podkreślić instytucjonalność i prestiż, poszerza swoją ofertę produktową o kolejne projekty i produkty do ogrzewania przestrzeni zewnętrznej i wewnętrznej. LUXEVA wykorzystuje materiały wysokiej jakości do produkcji wszystkich produktów, zwłaszcza grzejników węglowych, stawiając tą firmę wśród wiodących producentów w odpowiednich sektorach.

Co oznacza inteligentny grzejnik LUXEVA? Inteligentny grzejnik to możliwość dostępu do grzejnika poprzez moduł Wi-Fi za pośrednictwem smartfona i kontrolowania go z dowolnej odległości. Aby zapewnić taką kontrolę, zarówno grzejnik, jak i smartfon, który będzie zarządzał grzejnikiem, muszą być podłączone do sieci internetowej. W takim przypadku, czy grzejnik jest włączony czy nie, można sterować nim za pomocą smartfona, można go zdalnie włączać i wyłączać oraz zarządzać funkcjami takimi jak termostat i timer oraz kontrolować czas grzania i temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach.

Wszystkie modele LUXEVA wyposażone są w termostat, którym można sterować elektronicznie za pomocą pilota. W naszych produktach sterowanych mechanicznie, we wszystkich modelach znajduje się termostat z frazą „Termostat” w części opisu. W naszych modelach z funkcją termostatu produkt wyłącza się sam, gdy osiągnie ustawiony poziom ciepła i zaczyna ponownie działać, gdy tylko otoczenie zacznie osiągać niższą temperaturę.

Filament węglowy to nowa generacja, szybka i wydajna formuła grzewcza w systemach ogrzewania na podczerwień. Składa się z włókien węglowych pokrytych na zewnątrz cylindryczną szklaną rurką. Wnętrze szklanej rurki nie zawiera tlenu, a ogrzewanie i promieniowanie są zapewniane poprzez przepływ prądu przez włókna węglowe. Dzięki temu systemowi 95-98% zużywanej energii zamieniane jest na ciepło i światło, zapewniając tym samym wydajne i szybkie ogrzewanie. Przy przepływie prądu przez włókna maksymalny poziom nagrzania zostaje osiągnięty w ciągu 3 sekund.

Zużycie energii elektrycznej jest bardziej ekonomiczne niż w przypadku innych nagrzewnic. Ponieważ 95-98% energii zużywanej w przypadku izolacji węglowej jest przekształcane w ciepło i światło, zapewnione jest szybkie nagrzewanie, a czas nagrzewania zostaje skrócony. Na przykład oszczędność energii zostanie osiągnięta, ponieważ grzejnik LUXEVA ogrzeje otoczenie w ciągu 5-6 minut, w przeciwieństwie do innych ogrzewaczy, które potrzebują minimum 12-15 minut!

Wszystkie modele z wyświetlaczem cyfrowym mają pilota. W modelach mechanicznych, które są sterowane za pomocą pokrętła, nie ma pilota. Wszystkie przenośne (montowane na nogach) modele są wyposażone w zabezpieczenie przed przewróceniem. Produkt wyłącza się automatycznie po przewróceniu. Po przywróceniu go do pierwotnej pozycji będzie gotowy do użycia.

Wydajności grzewcze różnią się w zależności od poziomu mocy produktów. Modele 1200 W ogrzeją powierzchnię 12 m2, modele 2000 W mają wydajność grzewczą 20 m2, a modele 2500W mają powierzchnię grzewczą 25 m2. Grzejniki LUXEVA nadają się do użytku wewnątrz lub na zewnątrz, w zależności od modelu. Wszystkie nasze modele z oznaczeniem IP44 lub IP55 są odporne na działanie czynników zewnętrznych (deszcz, śnieg, burza itp.) i nadają się do użytku na zewnątrz. Produkty z opcją mocy 850W/1700W/2500W mają 3 stopnie, podczas pracy produktu rezystor pierwszego stopnia pracuje z wydajnością 33% przy mocy 850W. W II stopniu rezystor pracuje z wydajnością 66% przy wykorzystaniu mocy 1700 W. W 3 stopniu rezystor pracuje ze 100% wydajnością wykorzystując moc 2500 W. Wszystkie nasze produkty do montażu naściennego posiadają w pudełku zestaw do montażu naściennego. Instalację można łatwo przeprowadzić, postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi.”