IR-B

Promienniki ciepła na podczerwień

Ogrzewacze na podczerwień w wydajny sposób ogrzeją Twoje wnętrze ale również przestrzenie zewnętrzne takie jak tarasy, balkony, altany. Promienniki ciepła to idealna opcja na chłodniejsze wieczory, dzięki której nie musisz chować się do domu, gdy temperatura zaczyna spadać.

Wysokiej jakości ogrzewacze na podczerwień MO-EL, sprawdzą się doskonale na tarasie, w ogrodach zimowych, pomieszczeniach mieszkalnych i handlowych.

Zastosowano w nich promieniowanie IR-B, tzw. średniej fali, dzięki czemu mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. To co je wyróżnia to przede wszystkim mniej widoczna poświata niż w przypadku promienników ciepła IR-A.

W naszej ofercie dostępne są promienniki w kolorze czarnym i białym, o mocy 1800 W i 2400 W, w zestawie z pilotem lub bez.

Promienniki ciepła MO-EL wysokiej jakości

Jednym z najbardziej uznanych producentów promienników podczerwieni jest firma MO-EL. Najwyższej klasy promienniki podczerwieni powstające we Włoszech, wyróżniają się wyjątkowym wzornictwem, trwałą obudową, oraz szerokim zastosowaniem. Można ich używać w domach, kościołach, restauracjach, obiektach przemysłowych, fabrykach oraz w przestrzeniach zewnętrznych: ogrodach i tarasach. Dużą zaletą promienników MO-EL jest również stosunek jakości do ceny.