Kominki gazowe

Kominki gazowe

Kominki ogrzewacze LPG z naszej oferty to przede wszystkim wygoda i efektywny czas palenia. Kominki są w pełni przenośne. Ich praca ma autonomiczny charakter, a jedynym elementem zasilającym jest dołączana butla LPG. Prawdziwy ogień bez zapachu, bez dymu, bez popiołu oraz naturalne złote płomienie są na wyciągnięcie ręki. Solidna konstrukcja kominków LPG i niskie zużycie gazu zapewnią wiele godzin przyjemnego ciepła w Twoim ogrodzie lub na tarasie.

Urządzenia dostępne w naszej ofercie to bezpieczne, eleganckie i wydajne rozwiązanie do każdej przestrzeni. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości stali cynkowanej i szkła hartowanego, pozostają całkowicie odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Za wieloletnią trwałość odpowiada specjalna powłoka proszkowa, rdzeń ze stali nierdzewnej i najnowocześniejszy system zaworów.

Nowoczesny kominek gazowy do użytku zewnętrznego

Proponujemy rozwiązania kominkowe dla ogrodów i tarasów zewnętrznych, które pozwalają korzystać z uroków przebywania na świeżym powietrzu i zachować komfort termiczny przy niskich temperaturach otoczenia. Zastosowanie pojemnej butli LPG w kominkach gazowych znacznie wydłuża czas nieprzerwanej pracy urządzenia. W sklepie Sterylia i Led udostępniamy wyłącznie sprawdzone produkty, które cieszą się nieposzlakowaną opinią wśród setek klientów.

Dbamy o to, aby kominek gazowy wyróżniał się nie tylko funkcjonalnością, lecz także wyglądem. Ze względu na swoje gabaryty, tego typu sprzęt na trwałe wpisuje się w aranżację przestrzeni tarasowej. Powinien zatem harmonijnie komponować się z otoczeniem i stanowić piękny element wyposażenia. Stylistyka ogrodowych i tarasowych ogrzewaczy na butlę w serii Madera nawiązuje do minimalistycznych trendów i stonowanej kolorystyki. Dzięki temu kominek zyskuje na uniwersalności.

Szkło hartowane i stal nierdzewna to komponenty najwyższej klasy. Ich wykorzystanie do produkcji ogrzewacza uodparnia całą konstrukcję na zużycie i nadaje spektakularnego blasku. Wbudowane w podstawie kółka ułatwiają przemieszczanie urządzenia, a solidne hamulce bezpieczeństwa powstrzymują przed niekontrolowanym przesunięciem. Efektywne rozprowadzanie ciepła staje się możliwe dzięki wykorzystaniu stalowego daszka i ustawieniu go pod optymalnym kątem.

Kominek ogrodowy gazowy odgrywa kluczową rolę podczas spotkań rodzinnych na tarasie w sezonie wiosennym i jesiennym. Kiedy temperatury spadają do niekomfortowego poziomu, włączenie wydajnego ogrzewacza całkowicie zmienia atmosferę i pozwala cieszyć się urokami wieczoru bez ryzyka zmarznięcia.

Kominek ogrodowy gazowy – jak działa?

Mechanizm działania urządzeń grzewczych zasilanych LPG wykazuje się doskonałą efektywnością. Ogrodowy i tarasowy kominek na butlę gazową ukrywa wkład zasilający w eleganckiej obudowie, a górna część ze szkła hartowanego ukazuje blask płomieni. Spalanie gazu nie generuje uciążliwego dymu i pozwala uniknąć żmudnego czyszczenia paleniska. Jedną z najważniejszych cech pozostaje doskonała wydajność cieplna. Paliwo LPG cechuje wysoka temperatura spalania i efektywność energetyczna. Jedna butla wystarcza na kilkadziesiąt godzin ciągłego palenia.

Spadziste zadaszenie ujścia kominowego przekłada się na skuteczną emisję ciepła w promieniu kilku metrów od kominka. Brak konieczności podłączenia do prądu sprawia, że ogrzewacz tarasowy gazowy umożliwia swobodne korzystanie w częściach ogrodu znacznie oddalonych od zabudowy mieszkalnej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprzęt tego typu służył na działkach rekreacyjnych lub polach namiotowych.

Jak wybrać ogrzewacz tarasowy gazowy?

Do zastosowań ogrodowych rekomendujemy zakup ogrzewaczy na butlę z serii Madera. Dzięki uwzględnieniu wielu lat doświadczeń i przemyślanemu procesowi produkcji, kominek tej marki zyskał szereg niestandardowych zabezpieczeń i funkcji. Asortyment sklepu Sterylia i Led powstał na bazie opinii klientów. Jesteśmy pewni rozwiązań, które proponujemy. Sami z nich korzystamy i polecamy rodzinie i znajomym. Ergonomiczna konstrukcja i powłoka z malowaniem proszkowym dają pewność, że każdy model spełni oczekiwania.

Selekcja konkretnej wersji kominka tarasowego powinna bazować na własnych preferencjach w zakresie funkcji i dodatkowego wyposażenia. Opracowaliśmy ofertę obfitującą w komplementarne produkty, dzięki którym zwiększysz wartość użytkową ogrzewacza. Kupno zestawu “kominek + lampy solarne” lub “ogrzewacz LPG + stolik na podczerwień” wpisuje się w oczekiwania różnych grup klientów. Jeśli potrzebujesz większej liczby urządzeń, dajemy szansę zakupu dwóch ogrzewaczy po nieco niższej cenie.

Bez względu na konfigurację produktową, dowolny ogrzewacz na gaz ze sklepu Sterylia i Led charakteryzuje się wszechstronnym zastosowaniem i obecnością zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Produkty tego typu przeznaczone są dla właścicieli ogrodów i tarasów zewnętrznych. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją techniczną umieszczoną w opisie konkretnego modelu. Służymy również fachowym wsparciem doradczym i chętnie odpowiemy na pojawiające się pytania.

Tarasowy ogrzewacz na gaz – najważniejsze zalety

Funkcjonalność autonomicznych urządzeń do ogrzewania tarasu objawia się w kilku kwestiach. Po pierwsze, ogrzewacz gazowy na butlę eliminuje konieczność gromadzenia opału. Składowanie drewna lub węgla zajmuje dodatkową przestrzeń. Sam zakup opału generuje spore koszty finansowe. Proces spalania LPG pozostaje wolny od szkodliwego dymu. Korzysta na tym nie tylko środowisko naturalne, lecz przede wszystkim sami użytkownicy. Kominek gazowy może znajdować się w pobliżu miejsca przebywania osób i stanowić bezpieczne źródło ciepła.

Uruchomienie ogrzewacza tarasowego gazowego zajmuje chwilę. Sprzęt działa w sposób autonomiczny. Jedynym elementem eksploatacyjnym jest tutaj wymienna butla LPG, ulokowana w zamykanej podstawie. Nasi klienci często podkreślają komfort związany z brakiem konieczność czyszczenia komory spalania i szyby kominka. Do tych wszystkich cech należy jeszcze dorzucić wartość dekoracyjną. Obecność ciepłego płomienia w estetycznym urządzeniu nadaje przestrzeni tarasowej niepowtarzalnego uroku i stanowi skuteczną zachętę do przebywania na zewnątrz niezależnie od pory roku.

Zastosowane w produkcji materiały sprawiają, że kominek ogrodowy gazowy można uznać za sprzęt bezawaryjny. Jednorazowa inwestycja w wydajne urządzenia grzewcze skutkuje wieloletnim dostępem do wydajnego i oszczędnego źródła ciepła.

Kominek gazowy na butlę – ceny

Produkty z kategorii gazowych ogrzewaczy ogrodowych na butlę należą do korzystnych cenowo elementów wyposażenia tarasu. W sklepie Sterylia i Led proponujemy urządzenia przyjazne dla budżetu. Ceny kształtują się w przedziale od 1500 do 2500 złotych, w zależności od modelu i wariantu dodatkowego wyposażenia. Kliknij w zdjęcie konkretnego produktu, a poznasz szczegółowy cennik i funkcje przypisane do danej wersji ogrzewacza.