Kominki i ogrzewacze

Kominki i ogrzewacze z pewnością umilą Ci chłodne wieczory na ogrodzie. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór zewnętrznych kominków na gaz, elektrycznych oraz tarasowe promienniki podczerwieni oraz wewnętrzne kominki na biopaliwo oraz panele na podczerwień. Odpowiednio dobrane ogrzewanie zarówno tarasowe jak i domu to przede wszystkim komfort i wygoda użytkowania.

Kominki LPG z naszej oferty to przede wszystkim wygoda i efektywny czas palenia. Kominki są w pełni przenośne, nie wymagają dodatkowych instalacji, a do ich użytku potrzebujesz tylko butli LPG. Prawdziwy ogień bez zapachu, bez dymu, bez popiołu oraz naturalne złote płomienie.

Kominki elektryczne Astro to całkowicie nowa era kominków elektrycznych. Urządzenia posiadają lustro na tylnej ścianie kominka dające efekt 3D oraz dwie moce grzewcze. Przeźroczyste podłoże sprawia, że widok sztucznego ognia jest bardziej naturalny. Dodatkowo istnieje możliwość ustawienia dowolnego, innego koloru podłoża i płomieni.
Kominki na biopaliwo to całkowicie bezpieczne i bardzo efektywne płomienie bez dymu, popiołu i zapachu. Kominki zasilane biopaliwem nadają się do użytku wewnątrz pomieszczeń.